O nas

Kim jesteśmy

Witaj na naszej stronie internetowej. Niezmiernie się cieszymy, że możemy Cię tutaj gościć. Skoro się tutaj znalazłeś to znaczy, że nasz marketing działa. Dzięki temu możesz zapoznać się z ofertą naszej firmy.

Jesteśmy grupą wspólników, ale i przyjaciół. Zajmujemy się prowadzeniem biznesów naszych klientów od wielu lat i robimy to bardzo skutecznie. Zdobywaliśmy doświadczenie na najlepszych polskich uczelniach wyższych. Później odbyliśmy niejedno szkolenie oraz staż, a później pracowaliśmy przez wiele lat w różnych agencjach reklamowych i marketingowych.

Krystian Pawłowski

Karolina Majcherska

Poznaj właścicieli

Krystian Pawłowski jest współzałożycielem areny consultingu. Z wykształcenia marketingowiec i specjalista zarządzania. Kształcił się na znanej warszawskiej uczelni. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie poparte niesamowitymi wynikami sprzedażowymi. Zwolennik Lean Management oraz Kaizen.

Karolina Majcherska została prawnikiem w 2006 roku. Od tego czasu pomogła wielu przedsiębiorcom rozwiązać ich problemy prawne i ustabilizować sytuację w firmie. Dzięki swojej wszechstronnej wiedzy znakomicie wpisuje się w struktury firmy i jest niezastąpionym członkiem zespołu.

+
Biura
+
Prawników
+
Klientów
PLN
Zysk klientów
+
Kraje