Move Up - 01.03.2012

Ponad 60 uczestników wzięło udział w kolejnym spotkaniu w ramach projektu Move Up, którego pomysłodawcą jest Arena Consulting Group. Cieszymy się, że każda kolejna edycja spotyka się z coraz większym zainteresowaniem.

Spotkanie odbyło się 1 marca 2012 roku w World Trade Center Poznań. Tym razem, gościem specjalnym był Pan Patryk Strzelewicz właściciel firmy Q-Workshop z Poznania, która jest jednym z największych na świecie producentów kostek do gry. Dodatkową atrakcją spotkania była przedpremierowa prezentacja nowego, innowacyjnego na skalę globalną produktu, którego premiera nastąpi w ciągu kilku najbliższych tygodni. Jak zawsze, także tym razem atmosfera spotkania była bardzo gorąca do czego przyczyniła się bardzo ciekawa prezentacja Pana Patryka Strzelewicza oraz ożywiona dyskusja z udziałem uczestników. Dodatkowo spotkanie uświetnił swoją obecnością Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Leszek Wojtasiak.

Zachęcamy do obejrzenia videorelacji przygotowanej przez firmę Grupa Medialna www.grupamedialna.com oraz fotorelacji zrealizowanej przez Zuzannę Miedzińską.  Zapraszamy na kolejne spotkania w ramach cyklu Move Up. Natępne spotkanie odbędzie się już 31 Maja 2012 roku. Więcej o projekcie Move Up znajdziecie Państwo na stronie WZPP http://wzpp.org.pl/strona/move-up.