Move Up - II spotkanie

Nasza firma już po raz drugi uczestniczyła jako partner merytoryczny w spotkaniu w ramach projektu Move Up - Jak rozwijają się najlepsi w Wielkopolsce. Gościem specjalnym drugiego spotkania był dr Maciej Kalkowski, założyciel i Prezes Zarządu Centuria Sp. z o.o. oraz iStream Sp. z o.o.. Obie te firmy wyróżnia ponadprzeciętne zaawansowanie technologiczne (w skali ogólnopolskiej) w zakresie usług ICT. Spotkanie poprowadził Jacek Kornosz Członek Zarządu Arena Consulting Group Sp. z o.o.. Spotkanie odbyło się 17 listopada 2011 w Hotelu Meridian w Poznaniu.

Projekt Move Up - Jak rozwijają się najlepsi w Wielkopolsce jest wspólną inicjatywą Wielkopolskiego Związku Pracodawców Prywatnych oraz Arena Consulting Group Sp. z o.o., nad którą patronat objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak. Idea przedsięwzięcia polega na organizacji cyklicznych spotkań, na których prezentowane są przykłady innowacyjnych i udanych przedsięwzięć biznesowych (sektor MSP) z Wielkopolski. Projekt adresowany jest do przedsiębiorców z terenu Województwa Wielkopolskiego i stwarza unikalną możliwość poszerzania horyzontów poprzez bezpośredni kontakt z twórcami dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. Dodatkową wartością projektu jest pokazanie tego w jaki sposób urzeczywistnia się pojęcie Innowacyjna Wielkopolska.

Gościem pierwszego spotkania, które odbyło się 2 czerwca 2011 był Adam Powiertowski, założyciel i Prezes Zarządu firmy Euro-Tax.pl S.A., która w ciągu kilku lat osiągnęła pozycję niekwestiowanego lidera w swojej branży w Polsce i w kilku innych krajach CEE.

Zapraszamy do uczestniczenia w kolejnych spotkaniach Move Up i do odwiedzenia strony projektu www.wzpp.org.pl/strona/move-up.