Move Up - IV spotkanie

Zapraszamy na 4 już spotkanie w ramach projektu Move Up - Jak rozwijają się najlepsi w Wielkopolsce ? Spotkanie odbędzie się 31 maja 2012 roku w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa przy ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby w Poznaniu, sala nr 340. Tradycyjnie już, spotkanie odbędzie się w czwartek w godzinach 16.30-20.00 i będzie składało się z dwóch części tj. prezentacji prowadzonej przez zaproszonych gości specjalnych oraz dyskusji z uczestnikami spotkania.

Gośćmi specjalnymi najbliższego spotkania będą Pan Michał Czekalski i Pan Łukasz Olek, twórcy firmy InternetowyKantor.pl z Poznania, która jest pionierem wymiany walut on-line i która w ciągu zaledwie 2 lat stała się jedną z największych firm w tej branży w Polsce.

Osoby zainteresowane, prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa do 25.05.2012, poprzez przesłanie maila na adres kontakt@wzpp.org.pl lub kontakt telefoniczny 696 083 858. Więcej informacji o projekcie na stronie www.move-up.pl. Serdecznie zapraszamy.

Arena Consulting Group Sp. z o.o. jest inicjatorem i partnerem merytorycznym projektu, którego organizatorem jest Wielkopolski Związek Pracodawców Prywatnych im. Cyryla Ratajskiego.