pakiet antykryzysowy

W związku z sytuacją makroekonomiczną na świecie, która będzie miała wpływ na sytuację polskich przedsiębiorstw przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalą, Pakiet Antykryzysowy, która obowiązuje od 01.09.2011.

W skład Pakietu Antykryysowego wchodzą: kompleksowa analiza sytuacji firmy i jej otoczenia w celu identyfikacji ryzyk wynikających z możliwości w wystąpienia kryzysu gospodarczego na świecie i w Polsce, przeprowadzenie analizy istotności zidentyfikowanych ryzyk w oparciu o dwa zasadnicze kryteria tj. prawdopodobieństwo wystąpienia oraz wpływ na firmę, przygotowanie planu przeciwdziałania (elimiacja lub ograniczenie wpływu ryzyk wynikających z możliwości wystąpienia kryzysu gospodarczego na świecie i w Polsce).

Pakiet Antykryzysowy został przygotowany w 3 wersjach dostosowanych do wielkości przedsiębiorstwa, dla małych, średnich i dużych firm. Dzięki temu rozwiązaniu możemy w bardzo krótkim czasie przygotować dla Państwa wycenę (do 24h od daty zgłoszenia) i przystąpić do realizacji projektu (do 7 dni kalendarzowych od daty ustalenia warunków współpracy).

Zachęcamy do skorzystania z oferty specjalnej i do kontaktu.