nasz zespół

Jacek Kornosz

menedżer, doradca strategiczny i trener, od 2006 roku przedsiębiorca, posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu średnimi i dużymi przedsiębiorstwami zdobyte na stanowiskach Dyrektor Generalny (5 lat) i Dyrektor Handlowy (3 lata). Finalista pierwszej edycji konkursu Lider Zarządzania 2003 (Magazyn CEO). Zarządzał spółkami, które kilkakrotnie zdobywały tytuł Gazeli Biznesu w rankingu na najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy (Puls Biznesu). Wiceprzewodniczący Zarządu Wielkopolskiego Związku Pracodawców Prywatnych, wielkopolskiego oddziału PKPP LEWIATAN. Przewodniczący Forum Zarządzania Strategicznego przy WZPP. Członek Management Mastery Club (Harvard Business Review Polska).

Piotr Zaremba

menedżer, finansista, posiada kilkuletnie doświadczenie w bankowości korporacyjnej (7 lat) - ukończył cykl specjalistycznych szkoleń w zakresie wspomagania przedsiębiorstw uzyskując Certyfikat Doradcy Klienta Korporacyjnego. Od 2005 roku przedsiębiorca, jako Interim Menadżer współpracował z różnymi podmiotami, z sukcesami organizował dla nich finansowanie, przygotowywał i przeprowadzał projekty zarówno w zakresie restrukturyzacji finansowej, jak i organizacyjnej. Posiada doświadczenie w zarządzaniu trudnymi relacjami z wierzycielami, w szczególności instytucjami finansowymi. Jest Członkiem Zarządu WZPP (wielkopolskiego oddziału PKPP LEWIATAN) oraz Członkiem Management Mastery Club (Harvard Business Review Polska). Ukończył kurs na Doradcę Podatkowego organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Izabela Zaremba

ekonomista, główny księgowy, od 2000 roku przedsiębiorca - posiada kilkunastoletnie doświadczenie w księgowości (ponad 10 lat na stanowiskach kierowniczych). Prowadziła działy księgowe w firmach zarówno produkcyjnych, jak i handlowych. Kierowała zespołem odpowiedzialnym za wdrożenie programu SAP w zakresie modułów dotyczących 'księgowości' i 'controllingu'. Posiada duże doświadczenie w obsłudze transakcji obrotu zagranicznego (rozliczanie import-eksport, WNT, Intrastat, SAD). Ukończyła wiele szkoleń z zakresu rachunkowości i podatków, m.in. kurs na Doradcę Podatkowego organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, którego jest wieloletnim członkiem. Od 1999 roku posiada Licencję uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Artur Stefański

doktor nauk ekonomicznych, wieloletni wykładowca WSB w Poznaniu, autor licznych publikacji z zakresu analizy ryzyka finansowego i analizy finansowej, doświadczony trener biznesu i konsultant w zakresie analizy finansowej, inwestycji, ryzyka finansowego, posiada kilkuletni staż pracy zawodowej w bankowości korporacyjnej oraz jako dyrektor finansowy. W zakresie szkoleń i konsultingu współpracował m.in. z Skoda Auto Polska S.A., Aquanet S.A., Hochland Polska Sp. z o.o., Vox Meble Sp. z o.o., Kimball Electronics Poland Sp. z o.o., Avans Sp. z o.o., Bio-Win S.A., GBW S.A., PKO S.A.